Kokį valgomojo stalą geriau pasirinkti: apvalų ar keturkampį?

Pradedant žvalgytis įvairių stalų variantų, tikriausiai pats didžiausias skirtumas, kuris yra pamatomas tarp jų yra forma. Vieni stalai yra apvalūs, o kiti kvadratiniai. Tad nuspręsti, kurį pasirinkti gali būti sunku. Tad šiame straipsnyje norime pateikti tam tikrus argumentus, kodėl verta rinktis vienos arba kitos formos stalą.

Kodėl apvalus valgomojo stalas?

Kodėl apvalus valgomojo stalas vertas dėmesio:

  • Prie jo gali tilpti kur kas daugiau žmonių, nei kad prie keturkampio. Jeigu norima sėdėti tvarkingai, tad tikrai žmogaus negalima sodinti ant kampo. Tad praktiškai ta vieta lieka laisva. Jeigu renkatės apvalų stalą, su tokia problema nereikės susidurti, nes netinkamos vietos prie jo sodinti tiesiog nėra.
  • Jeigu rinksitės apvalų stalą, kuris yra išskleidžiamas, tuomet jis užims šiek tiek mažiau vietos, nei kad kvadratinis.
  • Jeigu tame kambaryje, kuriame žadate statyti valgomąjį stalą kitų baldų formos yra ovalesnės, tuomet kur kas geriau rinktis ir apvalų stalą.
  • Tokios rūšies stalas neturi aštrių kampų, todėl yra žymiai saugesnis vaikams.

Tai yra tik keli faktai, kodėl tam tikrais atvejais verta rinktis apvalius stalus. Kiekvienam tam tikri faktai gali būti skirtingi ir individualūs, todėl tikrai jų gali būti žymiai daugiau.

Kodėl keturkampis valgomojo stalas?

Renkantis tokios formos stalą, priežastys taip pat gali būti įvairios:

  • Prie jo susėdimas yra kiek tvarkingesnis, daugmaž kiekvienam žmogui galima paskirti vienodai vietos.
  • Keturkampis stalas yra šiek tiek praktiškesnis tuo atžvilgiu, jeigu norite jį pristumti prie sienos, tai jis tolygiai prisistums prie jos, nepalikdamas tuščių tarpų.
  • Tokios rūšies stalas tinka tokiame kambaryje, kur baldai yra panašios formos.

Kurį variantą geriau rinktis?

Į tokį klausimą atsakyti yra labai sudėtinga, nes kiekvieno skonis ir poreikiai yra labai skirtingi, tad kas tinka vienam, nebūtinai turi tikti kitam. Todėl turbūt svarbiausias patarimas yra tas, kad reikia atsižvelgti į savo poreikius ir derintis prie namų interjero, kokį esate ar bandote sukurti. Taip pat, kad būtų lengviau apsispręsti, galime pasiūlyti internete pasižiūrėti skirtingus namų įrengimo variantus ir labai didelė tikimybė, kad galėsite atrasti sau tinkantį variantą, todėl ir apsisprendimas bus kur kas lengvesnis, nei, kad viską spręsti tik iš įsivaizdavimo.