Trumpalaikė nuoma: ką naudinga žinoti norintiems užsiimti šia veikla

Didėjant trumpalaikės nuomos populiarumui ir turint nekilnojamojo turto jus taip pat gali dominti savarankiškas apartamentų administravimas, siūlant trumpalaikės nuomos paslaugas. Todėl vertėtų atsižvelgti į keletą aktualių veiksnių.

Pasiūlykite savo klientams daugiau patogumų

Kadangi tame pačiame mieste, kuriame nuomosite savo būstą, be jūsų gali būti dar ne vienas tokių pačių paslaugų teikėjas, jums reikėtų pasistengti savo nuomojamą būstą paversti daug patrauklesniu už kitus.

Pavyzdžiui, tai gali būti nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, galimybė naudotis „Netflix“, kavos aparatas, mikrobangų krosnelė, aukštos kokybės rankšluosčiai ir kiti patogumai. Turėtumėte pasistengti padaryti taip, kad jūsų svečiai jaustųsi labai patogiai ir jiems nieko netrūktų.

Sukurkite patrauklų skelbimą

Jūsų potencialūs klientai pirmiausia apie jūsų nuomojamą būstą sužinos iš nuotraukų ir aprašymo, todėl labai svarbu, kad pasistengtumėte padaryti aukštos kokybės nuotraukas ir kokybiškai aprašytumėte visus jūsų nuomojamo būsto privalumus.

Niekuomet nenuvertinkite kokybiškų nuotraukų įtakos potencialių klientų sprendimui, todėl visuomet naudinga kreiptis į profesionalų fotografą, kuris tuo pasirūpintų už jus. „Airbnb“ duomenimis, aukštos kokybės nuotraukas turintys trumpalaikės nuomos paslaugų teikėjai gauna net 40 % daugiau pajamų nei tokių nuotraukų neturintys NT nuomotojai.

Stenkitės gauti kuo daugiau teigiamų atsiliepimų

Teigiami atsiliepimai gali turėti didžiulį poveikį jūsų klientų rato didėjimui. Jei jūs ir jūsų konkurentai klientams galės pasiūlyti analogiškas paslaugas, galutinį kliento sprendimą gali nulemti teigiamų atsiliepimų skaičius.

Siekdami gauti kuo geresnį įvertinimą, pasistenkite suteikti aukščiausio lygio aptarnavimą, reaguokite į savo svečių pageidavimus ir užtikrinkite, kad jie jaustųsi kaip namuose. Imdamiesi visų įmanomų priemonių, kad jūsų svečiai patirtų puikias akimirkas ir galiausiai paliktų aukščiausią įvertinimą, neilgai trukus sulauksite puikių rezultatų.

Tinkamai prižiūrėkite būstą

Galite būti tikri, kad niekas niekuomet nenori nuomotis būsto, kuriame yra santechnikos problemų, sienų dažai yra atsilupę, vonios kambaryje matomas pelėsis, o kondicionierius tinkamai neveikia arba visiškai neįsijungia. Tinkama būsto techninė priežiūra ir nuolatinis švaros palaikymas padės pagerinti svečių patirtį ir kartu atsispindės jums paliekamuose teigiamuose atsiliepimuose.

Nepamirškite mokesčių

Teikdami trumpalaikės nuomos paslaugas neturėtumėte pamiršti ir apie mokestinę apskaitą, todėl pasistenkite fiksuoti išlaidas ir pajamas bei rinktis visus būtinus dokumentus, kartu atidedant dalį lėšų mokesčiams sumokėti. Tokiu atveju atėjus mokesčių sezonui jums nebereikės susidurti su sunkumais ir dideliu stresu. Be to, tai padės jums lengviau sekti savo vykdomos veiklos rezultatus.