Kam skirtos sunkios antklodės?

Ar susiduriate su sunkumais, kai reikia užmigti? O gal atsikeliate viduryje nakties ir nebepavyksta užmigti? Jeigu taip, tuomet sunki antklodė – tai, ko jums reikia. Šios antklodės dėka ne tik išvengsite sunkumų užmiegant, bet ir nebereikės prabudinėti naktį ir sukti galvą, kaip užmigti. Jeigu nesijaučiate energingi dienos metu, nes sudėtinga miegoti naktį, turėtumėte išmėginti sunkią antklodę.

Ar sunkios antklodės tinka visiems?

Nors sunkios antklodės akivaizdžiai teikia naudą norintiems lengviau užmigti bei išvengti kasvalandinių prabudinėjimų, tenka pripažinti, kad sunki antklodė nėra tinkama kiekvienam. Kai kuriems sunkios antklodės netiks dėl turimų ligų. Pavyzdžiui, jeigu sergate cukriniu diabetu, iš pradžių turėtumėte pasitarti su gydytoju, paskui spręsti, ar verta pirkti sunkią antklodę. Sergant bet kokia rimtesne liga rekomenduojama prieš perkant sunkią antklodę pasitarti su gydytoju. Tas pats rekomenduojama ir nėščiosioms. Tai nebūtinai reiškia, kad sunki antklodė kelia riziką, tiesiog ji nėra testuota su sergančiais tam tikromis ligomis ar nėščiosiomis, todėl reikia pasitarti su gydytoju prieš perkant, kad būtų galima sužinoti, ar tai bus rizikinga. Visi kiti, kurie jauni ir sveiki, turėtų net neabejoti, kad sunki antklodė bus idealus pasirinkimas saldžiam ir ilgam miegui.

Kaip pasirinkti tinkamą sunkią antklodę?

Jeigu norite, jog sunki antklodė jus deramai sušildytų, leistų nurimti ir lengvai užmigti, tuomet rinkitės ją atidžiai. Visų pirma, atkreipkite dėmesį į tai, kas ją pagamino. Nors daugelis mano, kad visos sunkios antklodės vienodos, tai nėra tiesa. Pradėkime nuo to, jog skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė. Todėl, jeigu norite, kad sunki antklodė būtų kokybiška, ieškokite patikimo gamintojo, kuris ne tik parinktų kokybiškas medžiagas, bet ir samdytų atsakingus darbuotojus, kurie atsakingai gamintų gaminius. Kitas dalykas – dydis ir svoris. Sunki antklodė bus tinkama tik tuomet, jeigu tinkamai pasirinksite jos matmenis bei svorį. Tai padaryti turėtumėte pagal savo ūgį bei svorį. Jeigu nežinote, kaip išsirinkti, galite susisiekti su konsultantais ir pasiteirauti, ką jie pasiūlytų rinktis. Sunkią antklodę rasite čia: https://hancen.lt/collections/sunkios-antklodes.