Priemonės, pagreitinančios kasdienį virtuvės tvarkymąsi

Virtuvė visada yra namų moters pasididžiavimo erdvė. Būtent čia visiems šeimos nariams nuolat tiekiamas maistas, kad jie liktų sužavėti. Didėjant atviros virtuvės ir iš dalies atviros virtuvės dizaino populiarumui šiuolaikiniuose namuose, tvarkingos ir nepriekaištingos virtuvės poreikis tampa vis svarbesnis, kad namas būtų reprezentatyvus; šeimos nariams ir svečių vizitams. Sumaniai sutvarkyta ir tvarkinga virtuvė su skaniu maistu yra palaima, kurią reguliariai  reikia prižiūrėti ir valyti. Maistas gaunamas iš higieniškos virtuvės, kurioje niekur nesikaupia nešvarumai ir mikrobai.

Siekdami padėti jums kasdien valyti virtuvę ir išlaikyti ją reprezentatyvią, sudarėme būtiniausių higieniškos virtuvės įrankių sąrašą. Be visų šių valymo priemonių, visada labai svarbu, kad tinkamai valant namus ir virtuvę būtų naudojamas tinkamas įrankis. Turėkite kuo daugiau įrankių atskiram valymui, nes kiekviena jūsų namų sritis, tokia kaip virtuvė, prausykla, terasa, kiemas, svetainė ir miegamieji, turi skirtingus valymo poreikius ir prioritetus. Virtuvė yra susiliejanti zona, kurios valymo įrangą reikia laikyti atskirai sau.

Pirštinės ir šepečiai

Guminės pirštinės yra būtinos kiekvienoje virtuvėje, nes norite apsaugoti savo švelnias ir gražias rankas nuo abrazyvinio paviršiaus ir valymo chemikalų, įskaitant indų ploviklį ar skystį. Virtuvės plyteles ir kaminą galima valyti kas mėnesį šepečiais ir kempinėmis, kad pašalintumėte riebias dėmes.

Šluostės, virtuviniai rankšluosčiai ir  valiklis

Sukamoji šluostė su ratukais gali padėti lengviau nuvalyti virtuvėje išsiliejusias medžiagas ir nuvalyti grindis neįtempiant nugaros. Lenkiamas šluotos kaklelis padeda pasiekti po šaldytuvu ir stalais, kad gerai nuvalytumėte. Naudodami aromatingą antibakterinį valymo skystį palaikysite higieną virtuvėje.

Purškiamas valiklis

Purškiama langų valymo servetėlė gali palengvinti savaitinį langų valymą. Su purškikliu padeda tolygiai pasklisti valymo skysčiui ar vandeniui, servetėlės labai gerai nuvalo stiklo plokštes. Jis taip pat gali būti naudojamas virtuvės prietaisams, tokiems kaip šaldytuvas ir orkaitė, valyti. Savaitinis valymas reiškia, kad būtų švarūs langų stiklai ir lygūs paviršiai. Juos galite naudoti ir modulinės virtuvės laminato paviršiui valyti.

Kempinėlė

Turėkite keletą natūralaus pluošto valymo šluosčių, kad nuvalytumėte indus po plovimo ir iš dalies išdžiovintų juos. Kai kurias sugeriančias ir geros kokybės kempines servetėles palikite drėgniems paviršiams valyti dėl bet kokio išsiliejimo. Jomis galima retkarčiais nuvalyti virtuvės prietaisų paviršių, kad nesusikauptų riebios dėmės. Taip pat galite laikyti atskirų spalvų švarų šluostę, skirtą atskiroms valymo funkcijoms, pvz., džiovinti išplautus indus, išvalyti visus sausus išsiliejusius daiktus, pvz., miltus po virimo arba išdžiovinus žalumynus, daržoves ar bet kokius ankštinius augalus, ir valyti šlapią indų paviršių šaldytuve.