Hialurono rūgštis – galimybė sustabdyti laiką

Daug mokslininkų, žolininkų ir medikų ilgus metus ieškojo priemonių, kurios gali padėti sustabdyti laiką. Nors žmogus yra gražus bet kokiame amžiuje, tačiau poreikis kuo ilgiau išlaikyti jaunatvišką bei elastingą odą – normalus. Džiugu, kad šiuo metu gana lengvai pasiekiamas. Svarbiausia – meilė ir dėmesys sau.

Odos puoselėjimo metodai

Nors visiškai sustabdyti laiko požymių veide yra neįmanoma, tačiau tam tikri ritualai gali mums padėti bent jau pristabdyti laiką ir pasiekus garbų amžių – atrodyti solidžiai.

Kokios priemonės gali padėti išlaikyti odos elastingumą?

  • Žinoma, vandens gėrimas. Visi puikiai žino dviejų litrų taisyklę, tačiau net ir suvokdami, kad tai padeda geriau jaustis ir gražiau atrodyti – negeria tiek vandens, kiek reikia. O būtina. Ne tik rytą siūlome pradėti nuo stiklinės vandens, tačiau ir per visą dieną, priklausomai nuo savo KMI bei fizinio aktyvumo suvartoti 2-3 litrus vandens (ne limonadų ar kavos).
  • Taip pat būtina reguliariai šveisti odą. Tam tinka specialios kempinėlės arba įvairios kosmetinės priemonės, kurios dažniausiai šveitimo metu tuo pačiu dar ir pamaitina odą. Tai procesas, kurio metu pašalinamas nereikalingas odos sluoksnis. Dėl to ji vėl gali tinkamai kvėpuoti.
  • Veido masažas dažnai vadinamas stebuklinga priemone nuo senėjimo. Tikrai nereikia lankytis pas  specialistus, kad jis būtų atliktas. Internete galima rasti daug video filmukų, kuriuos žingsnis po žingsnio yra parodoma, kaip reikia tinkamai atlikti masažą namuose.
  • Taip pat būtina kasdien naudoti serumus, kuriuose yra hialurono rūgšties. Tai priemonė, kuri padeda pasiekti giliuosius odos sluoksnius aprūpinant reikalingu drėgmės kiekiu. Svarbu naudoti patikimų gamintojų priemones, kurios yra sertifikuotos bei testuotos.
  • Galiausiai, svarbu, kad kasdieninė Jūsų mityba būtų sveika. Žinoma, norisi valgyti ne tik sveikai, tačiau ir skaniai. Suderinti šiuos du poreikius nėra sunku. Tik apgalvokite – ko yra vertas Jūsų kūnas ir ką jam kasdien duodate.

Visada siūlome derinti kelis odos puoselėjimo metodus, kadangi tuomet efektas bus geriausias.

Hialuronas – vitaminai Jūsų odai

Viena efektyviausių iš aptartų ir šiuo metu dažniausiai linksniuojamų priemonių nuo senėjimo yra hialurono rūgštis. Tai yra natūrali mūsų organizmuose esanti rūgštis, kurios kiekis, deja, su metais vis mažėja. Natūralu, kad dėl jos trūkumo odos būklė suprastėja. Dažnai ji suglemba ir dėl to atsiranda raukšlės, taip pat skundžiamasi ne tokia gražia, papilkėjusia spalva. Pačios problematiškiausios vietos yra aplink akis, ypač – greta kampučių. Šioje vietoje dėl hialurono trūkumo oda praranda tonusą, tad ir suglemba, paakiai paburksta.

Jeigu norite odos palepinimo hialurono rūgštimi procedūras atlikti namuose – išbandykite FILLERINA® priemones. Šveicarijos mokslininkai uoliai dirbo, kad sukurtų tokią priemonę, kurią ne tik galima naudoti namuose, tačiau ir nereikia adatų injekcijų, kurios dažnai ir atbaidydavo nuo hialurono vartojimo.

FILLERINA® hialurono gaminiai padeda ne tik sustabdyti laiką, tačiau ir atsukti jį atgal. Tai reiškia, kad jeigu Jūsų oda dabar atrodo pavargusi ir bijote, kad jokios priemonės nepadės „nusimesti“ 10-ies metų  – verta išbandyti FILLERINA® produktus. Tai ne tik labai intensyvus odos drėkinimas, tačiau ir šansas atitolinti senėjimo procesus bei sumažinti spuogų atsiradimo tikimybę.