Vonios spintelė: pirkti su veidrodžiu ar be?

Vonios spintelė: pirkti su veidrodžiu ar be?

Pasirinkti tinkamą vonios spintelę nėra lengva. Iš vienos pusės, renkant būtinai reikia atsižvelgti į vonios dizainą, iš kitos pusės, reikia nepamiršti turimo biudžeto ir neperžengti jo ribų. Neretai žmonės negali apsispręsti, kokią vonios spintelę pasirinkti – su ar be veidrodžio. Jeigu norite pasirinkti be jokių rūpesčių, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus.

Kokio dydžio vonia?

Pats svarbiausias dalykas – vonios kambario dydis. Jeigu kambarys erdvus, tuomet nebūtinai turi statyti spintelę su veidrodžiu. Galbūt galite pasirinkti spintelę be veidrodžio ir pastatyti didelį veidrodį kur nors vonios kambario pakraštyje. O gal jums reikalingi du veidrodžiai? Tokiu atveju rinkitės abu – ir vonios spintelę su veidrodžiu, ir atskirą veidrodį.

Kokią sumą galite skirti vonios įrengimui?

Vonios spintelė su veidrodžiu kainuos brangiau nei paprasta spintelė. Todėl renkantis nepamirškite atkreipti dėmesį į tai, koks jūsų biudžetas. Jeigu šiuo metu turite nedidelį biudžetą vonios įrengimui, tuomet pirkite paprastą vonios spintelę, o vėliau įsigykite nedidelį veidrodėlį.

Ar reikalingas veidrodis?

Jeigu veidrodis jums būtinas, tuomet net nedvejokite ir rinkitės vonios spintelę su veidrodžiu. Kai kuriems žmonėms veidrodis yra nepamainomas. Pavyzdžiui, daugelis moterų mėgsta ruoštis ir puoštis vonios kambaryje, todėl joms veidrodis būtinas. Pasitaiko ir vyrų, kuriems būtinas vonios kambaryje veidrodis dėl to, nes jie dažo plaukus, skuta barzdą ar atlieka kitus dalykus, kuriems reikalingas veidrodis.

Kaip turi atrodyti vonios kambario dizainas?

Ieškant vonios baldų nepamirškite turėti viziją, kaip turi atrodyti kambarys. Tokiu būdu bus lengviau nuspręsti, ar statyti vonios spintelę su veidrodžiu ar be. O gal norite rinktis kelias spinteles? Jeigu turite erdvią vonią, tuomet net neabejokite ir pasirinkite daugiau nei vieną spintelę. Tokiu būdu galite pasirinkti vieną didesnę spintelę su veidrodžiu ir kelias mažesnes be veidrodžio. Dažniausiai veidrodis vonios kambaryje yra būtinas, kadangi be jo bus ne tik sudėtinga ruoštis rytais, bet ir apskritai neturėsite galimybės po dušo pasižiūrėti, kaip atrodote.