Važiuoklės remontas. Kaip prižiūrėti automobilį?

Važiuokle rūpintis reikia nuo pat automobilio įsigijimo. Tai leidžia išvengti daugybės problemų, susijusių su remontais. Yra keletas itin svarbių dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti, kad galėtumėte tinkamai pasirūpinti savo automobiliu.

Kuriuos serviso darbus atlikti reikia periodiškai?

  • Tepalų keitimas. Ilgai naudojamas ir nekeičiamas tepalas praranda klampumą ir mažiau sutepa kitus variklio mazgus, ko pasekoje jie greičiau nusidėvi. Tai užtikrins sklandų variklio darbą.
  • Stabdžių sistema. Stabdžių kaladėlės ir diskai turi būti kas 15 tūkstančių kilometrų. Esant prastai veikiantiems stabdžiams galite papulti į avariją ar nespėti sustabdyti transporto priemonės prieš pamatant kliūtį.
  • Padangų montavimas. Naudojant automobilį žiemą, vasarą ir rudenį jums reikia keisti padangas pagal sezoną, arba naudoti universalias padangas. Padangos turi tiesioginį sąlytį su keliu ir yra atsakingos už Jūsų saugumą.

Taisyklės – už kurias mums padėkosite:

Pirma, reguliariai tikrinkite važiuoklės stovį, esant neaiškiems garsas – kreipkitės į savo autoserviso specialistus.

Antra, reguliariai tikrinkite tepalų lygį. Tepalas yra svarbus dėl to, jog sutepa pačio variklio mazgus. Jei jo yra nepakankamai, gali grėsti brangūs variklio remontai.

Trečia, vengti prastos kokybės kelių, žvyrkelių. O jeigu tenka juo važiuoti, pasirinkite saugų greitį.

Ketvirta, laiku atlikite visas rekomenduojamas automobilio technines apžiūras laiku.

Kodėl automobiliai genda?

Dėl keleto priežasčių – dažnai vairuotojai nesirūpina automobiliais, automobiliai yra neprižiūrimi, servisai atliekami tik tada, kai automobilis jau nebevažiuoja, o tai sukelia papildomų problemų, kurios brangios tiek laiko, tiek finansiniu atžvilgiu..

Kaip ir kiekvienas daiktas – automobilis dėvisi. Tai normalu. Bet automobiliai genda ir dėl to, kad juos vairuoja netinkami žmonės. Kiekvienas turime susimąstyti, kodėl automobilis genda – galbūt tai yra mūsų kaltė?

Svarbu pasirinkti patikimą autoservisą

Pasirinkdami autoservisą, kreipkitės į patikimus specialistus. Jie padės Jums ne tik atlikti reikiamus darbus, bet ir patars, kaip tinkamai pasirūpinti automobiliu, kad išvengtumėte problemų ateityje

Autoservisas Edler.lt gali pasiūlyti Jums platų paslaugų spektrą – nuo važiuoklės remonto darbų iki kondicionieriaus pildymo. Servise dirba profesionalūs mechanikai ir kiti specialistai.