Stabilizuotų augalų paveikslai – išskirtinė detalė iš gamtos

Paveikslas nebūtinai turi būti nutapytas. Jeigu norite įsigyti paveikslą, kuriame vaizduojama gamta, MadeByGrow.lt stabilizuotų augalų paveikslai gali būti jūsų pasirinkimas. Tai tokie paveikslai, kuriuose ne nupiešta gamta, bet iš tikrųjų sudėlioti joje augantys augalai – tai tikros samanos, lapai ar kiti augalai, kurių augimas specialiu būdu sustabdytas. Stabilizuotų augalų paveikslai gali pakeisti jūsų požiūrį į tradicinį paveikslą. Tai lyg maža dalelė gamtos, kuri užpildo erdves nuostabiomis emocijomis bei gera atmosfera.

Kokie būna stabilizuotų augalų paveikslai?

Stabilizuotų augalų paveikslai gali būti bet kokios jūsų įsivaizduojamos formos. Standartiškai kuriami apvalūs, kvadratiniai arba stačiakampiai, dydis būna įvairus, tačiau kaip ir pati gamta, taip ir stabilizuoti augalai – sutalpinti į griežtą rėmą neįmanomą. Galime sukurti plonesnio, storesnio rėmelio paveikslą arba komponuoti augalus taip, kad rėmelio visiškai nesimatytų. Įmantresnio skonio klientams galima sukurti paveikslą bene visiškai be žalios spalvos maistinių dažų pagalba. Rėmelių spalvą taip pat galima pasirinkti. Stabilizuotų augalų paveikslai daugiausiai komponuojami iš samanų, jos puikiai tinka užpildyti paveikslo pagrindą, tačiau papuošimui bei akcentams naudojami įvairių rūšių bei spalvų augalai. Visi augalai, naudojami paveiksluose yra 100% natūralūs, tik stabilizuoti glicerinu. Stabilizuotiems augalų paveikslams nereikia chemikalų, vandens, saulės šviesos, jie nevilioja vabzdžių, nekelia alergijų, todėl puikiai tinka ne tik namuose, bet ir darbo erdvėse.

Stabilizuotų augalų paveikslų privalumai

Stabilizuotų augalų paveikslai yra unikalūs. Niekada nerasite identiško dizaino, tai net nėra įmanoma, nes samanos yra gyvos ir visos bent truputėlį skiriasi. Todėl įsigiję stabilizuotų augalų paveikslą galite būti tikri, kad niekas daugiau tokio neturi. Svečiai, jei tai būtų namai, arba klientai kaip dekoraciją jūsų erdvėse tikėtųsi pamatyti tapytą paveikslą, todėl įsigiję stabilizuotų augalų paveikslą tikrai nustebinsite savo lankytojus. Tai išskirtinis būdas papuošti savo erdves. Stabilizuotų augalų paveikslai teigiamai veikia darbo vietas. Tiems, kurie dirbdami negali būti gamtoje, paveikslai atlieka ne tik dekoratyvinę funkciją, bet yra ir kitaip naudingi. Jie įneša į darbovietę gamtos dvelksmo, o tai didina produktyvumą ir ramina. Tiems, kurie mėgsta gamtą, stabilizuotų augalų paveikslai suteikia galimybę namuose justi gamtos grožį. Dar svarbu tai, kad stabilizuotų augalų paveikslai nereikalauja ypatingos priežiūros, tai ne gyvų augalų sienos, bet yra tokio pat grožio!