Spintos stumdomomis durimis – vienas geriausių pasirinkimų

Kiekvienas savo namus kuriasi individualiai, tad jų įrenginėjimo sprendimai gali būti patys įvairiausi. Vieni nori susikurti tokias erdves, kuriose būtų kaip įmanoma daugiau laisvos vietos, kambarys neužkrautas ir visi daiktai sudėti tinkamai į tam skirtas vietas. Vienas daugiausiai talpinančių daiktų baldas yra spintos. Jos gali būti pačių įvairiausių rūšių, tačiau viena jų išsiskiria savo populiarumu, tai yra spintos stumdomomis durimis. Tad apie jas plačiau ir papasakosime šiame straipsnyje.

Kodėl spintos stumdomomis durimis yra toks dažnas pasirinkimas?

Toks pasirinkimas yra dažnas, nes:

  • Tai yra praktiškas pasirinkimas, tokios spintos stumdomomis durimis gali būti montuojamos bet kokiuose kambariuose, tai yra prieškambaryje, miegamajame, vaikų kambaryje ir panašiai;
  • Ji yra labai talpi. Kadangi dažniausiai jos yra montuojamos nuo pat grindų iki lubų, tai praktiškai visa sienos erdvė gali būti užpildyta daiktais ir tokiu būdu, gyvenamos patalpos nėra apkraunamos.
  • Ji gali turėti kelias funkcijas, tai yra daiktų susidėjimo ir veidrodžio. Tai labai patogus variantas prieškambaryje, nes vienu kartu turite kur susidėti daiktus ir matyti save kaip atrodote visu ūgiu.
  • Jeigu nenorite išskirtinių detalių, galite užsisakyti tokią spintą, kuri yra labai panaši su sienų spalvą, todėl taip galima sudaryti visumą, kad tarsi papildomo baldo nėra.

Ar spintos stumdomomis durimis yra brangios?

Kiekvienas kainą supranta skirtingai, todėl atsakyti konkrečiai į šį klausimą yra labai sudėtinga. Aišku tai, kad kokybiškas daiktas kainuos brangiau, nei kad pirkti nekokybišką, tad tikrai neverta rinktis pačio pigiausio varianto. Iš kitos pusės pagalvojus, toks daiktas nėra perkamas vieneriems ar dvejiems metams, todėl būtent jo kokybė turėtų būti itin svarbi. Kaina taip pat gali priklausyti ir nuo papildomų detalių, kurių norite, spintos dydžio, slenkančios sistemos ir panašiai. Sudėjus visus šiuos kriterijus ir bus gaunama galutinė kaina, o ar ji jau yra didelė, kiekvienas pirkėjas įsivertina savarankiškai.

Spintos stumdomomis durimis priežiūra

Kiekvienas daiktas, kuris turi tam tikrus mechanizmus reikalauja priežiūros. Lygiai tokia pat situacija yra ir su spinta stumdomomis durimis. Ji turi tam tikrą mechanizmą, kurį reikia prižiūrėti, kad jis nestrigtų, lengvai važinėtų ir durys būtų stumdomos be jokių problemų. Tokio mechanizmo priežiūra nėra sudėtinga, tačiau ją reikėtų prižiūrėti dažnai, nes ji yra montuojama prie grindų, kur susidaro daugiausia dulkių. Tad jo griovelius kartas nuo karto reikėtų išsiurbti ir tuomet perbraukti su šlapia šluoste.