Šilumos siurbliai oras oras ar kieto kuro katilai. Palyginimas

Sveikas ir patogus gyvenimas yra neatsiejamas nuo šildymo sistemų. Kadangi šiuo metu variantų bei įrangų yra labai daug – kiekvienas žmogus turi komfortą rinktis tau, kas jam labiausiai patinka. Dažniausiai lyginami seni kieto kuro katilai ir inovatyvios sistemos, ekologiškos – šilumos siurbliai, kurie vadinami daugeliui prieinama inovacija.

Dažniausiai minimi šilumos siurbliai oras oras, kadangi jų montavimas yra greitas ir paprastas, tinka daugeliui būstų bei džiugina komfortu.

Įrangos kaina

Džiugu, kad šiuo metu rinkoje, kad ir ką perkate, galima pamatyti akcijas. Tokiu atveju kainos bus mažesnės, tačiau kokybė – tokia pat gera. Oras oras šilumos siurbliai taip pat gali būti perkami su parama, subsidija, kurią siūlo valstybė. Dėl to pačios įrangos kainos tampa dar mažesnės. Svarbiausia, kad valstybė apskaitai siūlo atsisakyti kieto kuro katilų, kurie ne tik yra brangūs, tačiau ir taršūs. Visada ir visomis prasmėmis labiau verta pirkti inovatyvias įrangas, kurios atitinka ne tik žmogaus, tačiau ir gamtos poreikius.

Priežiūra

Oras oras sistema veikia pati, be žmogaus priežiūros, gali būti valdoma nuotoliniu būdu. Tuo tarpu kieto kuro katilai, kad ir koks bus pasirenkamas, reikalauja nuolatinio dėmesio. Juos reikia nuolat prižiūrėti, kadangi tik tuomet jie veiks.

Saugumas

Net neverta sakyti, kad atviras ugnies šaltinis yra didelė rizika. Kieto kuro katilai, deja, kiekvienais metais nusineša žmonių gyvybes, sudegina namus. Tai yra labai liūdna statistika, kurios būtų galima išvengti įsidiegus inovatyvias įrangas, kurios šiuo metu savo kaina prieinamos daugeliui.

Ilgaamžiškumas

Mitas, kad naujos kartos sistemos yra prastos kokybės. Tikrai ne. Šilumos siurbliai yra geriausias įrodymas, kad gera kaina, inovatyvumas ir kokybė yra puikiai suderinami. Svarbiausia investuoti į gerų gamintojų sistemas ir galėsite būti ramus dėl tarnavimo laiko tarpo.

Ekologija

Galiausiai, tie, kurie nori gyventi tvariai – renkasi šilumos siurblius, kurie prisideda prie to, jog visi ateityje gyventume saugiai ir ramiai. Esame tikri, kad taip ir bus. Tik reikia, kad kuo daugiau žmonių atsakingai rinktųsi įrangas namuose.