Roletai diena-naktis – svarbiausias miegamojo akcentas

Miegamajame labai svarbu derinti kuo daugiau tarpusavyje harmoningai derančių akcentų. Tai leidžia džiaugtis patalpa, kuri ne tik gražiai atrodo, tačiau yra funkcionali, kuri nereikalauja daug priežiūros, tačiau joje labai gera būti.

Vieni tokių yra langų uždangalai. Drąsiai sakome, kad miegamojo erdvėje dažniausiai minimi kaip geriausi kasetiniai roletai diena-naktis | SolemLux. Natūralu, kad daugelis stebisi – kodėl jie? Juk dažnas būtent juos ir renkasi savo miegamojo erdvėje.

Bandysime aptarti pagrindinius pliusus, kurie Jums padės suprasti diena-naktis roletų galimybes.

  • Lengvas valdymas. Natūralu, kad šiais laikais net ir langų uždangalo valdymas yra gana svarbus aspektas, kuris lemia, kad pasirenkamas vienas, o ne kitas variantas. Šiuo metu roletus galima valdyti tik virtuvės traukimu. Belieka nuspręsti – kurioje lango pusėje ji bus montuojama. Tai smulkmena, tačiau dažnai kairiarankiai renkasi atidžiau.
  • Vienas roletas – visą parą. Taip pat tai yra puikus pasirinkimas mažose erdvėse, kadangi vienas langų uždangalas tarnauja visą parą. Tai yra ir tada, kai šviesu ir norisi mažiau izoliuoti patalpas, ir tuomet, kai tamsu ir reiki pilno sandarumo.
  • Atsparumas saulei. Daugeliui žmonių patinka, kad specialūs audiniai gali padėti išvengti saulės kaitros vasaros metu. Ne tik vakarais, tačiau ir dienomis, kai saulė yra labai kaitri. Žinoma, dėl to reikia daugiau domėtis audiniais, kad Jums tikrai pavyktų rasti tą, kuris suteikia tokį atsparumą.
  • Stilių gausa. Kiekvienas gali rinktis tokį variantą, kuris jam labiausiai patinka. Tai visada džiugina, kadangi gražiai interjere derantys roletai – džiugesys Jūsų akims.
  • Ilgaamžiškumas. Jie tarnauja labai daug metų. Taigi, investicija, nors ji ir nėra labai didelė – visada atsiperka. Svarbiausia įsigyti patikimose prekybos vietose, kur gaminiui yra siūloma garantija.
  • Patogi priežiūra. Roletai nėra lepūs ir juos valyti galima tik su šluoste.

Įsigyti roletus galite UAB Solemlux prekybos vietoje. Renkantis būtinai siūlome tartis su specialistais, kurie gali atsakyti į visus Jums kylančius klausimus ir padėti rasti tai, kas labiausiai tinka Jūsų namams ir Jūsų širdžiai.