„VASARONĖS“ SMAGŪS MUZIKINIAI VAKARAI SU SUTARTINĖMIS, DAINOMIS IR ŠOKIAIS

„Vasaronės“ smagūs muzikiniai vakarai liepa 2019
2019-07-25 19:00 Liongino Šepkos parke

„Vasaronės“ – smagios ir nuotaikingos muzikinės programos. Kiekvieną vasaros ketvirtadienį L. Šepkos parke 19 val.

 

Liepos 4 d. 19 val.
Kamerinio choro „Brevis“ koncertas „Vakar ir visados“

Kamerinis choras Brevis – vienas geriausių chorų Lietuvoje – įkurtas 1990 metais.
Nuo 1993-jų jam vadovauja dirigentas Gintautas Venislovas.
Choras daug koncertuoja užsienyje, dalyvavo tarptautiniuose festivaliuose Italijoje, Prancūzijoje.
Choro repertuaro pagrindą sudaro muzika a capella nuo ankstyvojo renesanso (J.Depres) iki nūdienos kompozitorių kūrinių (G.Ligeti, A.Pärt). Taip pat choras dainuoja sakralinę, įvairių tautų liaudies muziką.
Jaunatviškas kolektyvas dažnai dalyvauja įvairiuose netradiciniuose renginiuose kartu su kitais Lietuvos bei užsienio atlikėjais. 1999 m. kartu su žymiais Lietuvos roko ir populiarios muzikos atlikėjais Brevis įrašė albumą “Kalėdų gėlės”, surengė koncertą-instaliaciją “Amžinoji šviesa”, kur į vieną visumą buvo jungiama muzika, monumentalioji dailė ir architektūra.
2001 m. choras organizavo Filipinų ir kitų Azijos šalių chorinės muzikos interpretavimo kursus, kuriems vadovavo filipinietis dirigentas J.A. Pamintuanas.
Visuose savo pasirodymuose choras demonstruoja gebėjimą subtiliai ir stilingai interpretuoti įvairių amžių ir epochų kompozitorių kūrybą.
2001 m. Liaudies kultūros centras už ilgalaikę sėkmingą muzikinę veiklą Lietuvoje bei svetur chorui Brevis įteikė “Aukso paukštę”. Tais pačiais metais Lietuvos muzikų sąjunga choro išradingas bei meniškas programas įvertino aukščiausiuoju apdovanojimu – “Auksiniu disku”.

 

Liepos 11 d. 19 val.
Gargždų muzikos mokyklos pučiamųjų orkestro koncertas „Gaudžia dūdos“

Pučiamųjų instrumentų orkestras – nuolatinis respublikinių Dainų švenčių dalyvis, aktyviai koncertuojantis miesto, rajono ir užsienio renginiuose. 2016 m. orkestrui suteikta I meninio pajėgumo kategorija. Ilgametis orkestro vadovas – mokytojas metodininkas Bronislovas Vaičius.

 

Liepos 18 d. 19 val. folkloro vakaras „Prašom svečiai keminėt“ su geriausiais Rokiškio krašto folkloro ansambliais „Gastauta“, vad. Nida Lungienė ir „Sadulala“, vad. Jūratė Bagužienė

 

Liepos 25 d. 19 val. Sutartinių, skudučių ir smagių melodijų vakaras
Koncertuos „Skambanti vasara“ su folkloro ansambliu „Vengerynė“ iš Žiobiškio ir svečiais iš Mažosios Lietuvos kultūros sostinės Baisogalos, netradicine kapelija „Dainoriai“.

 

„Vasaronės“ smagūs muzikiniai vakarai liepa 2019