Pokeris: jį verta ar neverta žaisti?

Apie pokerio žaidimą tikriausiai kiekvienas yra girdėjęs pačių įvairiausių nuomonių. Vieni jį peikia, nes mano, kad šis žaidimas daro neigiamą įtaką, kai kurie žmonės net nesusimąsto kiek pralošia, taip pat yra galvojama, kad jame laimėti tikrai negalima, nes ten sukurta tam tikra sistema, kurios pergudrauti dar niekam nepavyko. O kai kurie mano, kad toks laiko praleidimo būdas yra pakankamai geras, nes jis gali atnešti piniginės naudos, kas tikrai nepakenks kiekvienam. Tad pokerio žaidimas yra gerai ar blogai, norime papasakoti šiame straipsnyje.

Pokerio žaidimo pliusai

Nors apie šį žaidimą nuomonė dažniausiai būna neigiama, tačiau jis turi labai daug pliusų:

  • Tikriausiai vienas didžiausių pliusų yra tas, kad šiame žaidime galima laimėti nemažas sumas. Tad kiekvienas individualiai gali nuspręsti, kiek daug nori išlošti ir kokias sumas nori statyti.
  • Pokerį galima žaisti gyvai ir internetu, vadinasi jūs renkatės tokį variantą, kuris yra patogus ir šis žaidimas kuo puikiausiai gali prisiderinti prie jūsų.
  • Šio žaidimo rūšių yra ganėtinai nemažai, todėl galima rinktis pagal sunkumo laipsnį, nes kai kur reikia nemažai pagalvoti, o kai kur priklauso tik sėkmė.
  • Jeigu žaidžiate pokerį, vadinasi turite stiprią psichologiją, nes tokiam žaidimui jos tikrai reikia, vadinasi ir kitose srityse, kur ji bus reikalinga, mokėsite susitvarkyti.

Pokerio žaidimo minusai

Kaip bebūtų, tačiau tam tikri žmonės vis dar nesupranta pokerio žaidimo esmės ir mano, kad jis atnešti jokios naudos negali, tad jame įžvelgia tik minusus. Ir dažniausiai yra išskiriami šie, kad šis žaidimas tampa priklausomybe, dėl kurių žmonės meta darbus, pralošia savo namus ir taip sugriauna savo gyvenimą. Tačiau jeigu žaidimas bus tik hobis ir iš jo nesitikėsite per didelės naudos, tuomet tikrai pralošti visų pinigų ar pastatytų namų nereikės. Dar galima girdėti ir tokias kalbas, kad pokeris tiek yra įtraukiantis žaidimas, kad pamiršti, kada būna vakaras, o kada rytas, pamiršti pavalgyti ar gyventi įprastą gyvenimą. Tačiau tokie dalykai vyksta tik filmuose, o pats geriausias būdas užkirsti tam kelią yra nusibrėžti ribą, iki kurios galite žaisti, jeigu kortos nekris taip puikiai kaip buvo tikėtasi. Taip bus žymiai lengviau jį pabaigti.

Ar verta pradėti šį žaidimą?

Jeigu ši informacija buvo per siaura ir norite apie patį pokerį pasiskaityti kiek daugiau, visada galite apsilankyti internetinėje svetainėje pokerioforumas.lt ir ten sužinoti kur kas daugiau informacijos. Bet kaip matote, pokeris nėra vien tik blogis, jis turi pakankamai daug pliusų ir nereikia galvoti, kad jame galima tik pralošti. Tikriausiai prisimenate ne vieną sėkmės istoriją, kuomet iš pokerio yra laimima tiek, kad yra apsirūpinama visam gyvenimui. Tad jeigu dvejojate, tokį žaidimą visada pamėginkite ir pamatysite, kaip yra iš tikrųjų.