Metalo supirkimo aikštelė gali atlikti daug paskirčių

Kai namuose yra susikaupę nemažai metalo, turbūt pati pirmoji mintis, kuri šauna į galvą yra ta, kad jį reikėtų nuvežti į metalo laužo aikštelę. Jos yra įrengtos būtent tam, kad būtų galima tinkamai atsikratyti metalo laužu. Tačiau tokios aikštelės turi tikrai ne vieną papildomą paskirtį ar funkciją, tad apie jas plačiau ir papasakosime šiame straipsnyje.

Dažniausiai naudojama paslauga

Tikriausiai nenuostabu, kad metalo supirkimo aikštelės daugiausia užsiima metalo supirkimu, nes daugelis mano, kad tai yra vienintelė paslauga, kurią gali suteikti. Aišku, kai kurios aikštelės tik tokią paslaugą ir teikia, jeigu jos yra nedidelės. Tik nuo jos pačios priklauso, kokiomis papildomomis paslaugomis verta užsiimti.

Metalo išvežimas iš jūsų pasirinktos vietos

Tikrai ne retai gali atsitikti pačių įvairiausių situacijų, kai dėl tam tikrų priežasčių sukaupto metalo nėra galimybės išvežti patiems. Priežastys gali būti pačios įvairiausios, tokios kaip tinkamo transporto neturėjimas, metalo yra tiek daug, kad į transporto priemonę sutalpinti jo nėra galimybės, per didelis atstumas važiuoti ir panašiai. Tačiau net ir tokioje situacijoje galima atrasti išeitį, tai yra užsisakyti tokią paslaugą, kurios pagalba metalas bus išvežamas iš jūsų namų ar kitos vietos. Tad jums praktiškai nereikia rūpintis nieko, tiek užsisakyti tokią paslaugą. Patys darbuotojai atvažiuos su savo transportu ir sudės visą metalą į jį. Aišku, kad jiems būtų patogu dirbti ir darbas netruktų labai ilgai, geriausia, kad visas metalo laužas būtų sukrautas kaip įmanoma atviroje vietoje, kad su transportu privažiavimas būtų kaip galima artimesnis ir jo darbuotojams nereikėtų nešioti didelius atstumus, lipti laiptais, eiti siaurais koridoriais ir panašiai.

Kitos paslaugos, kurias teikia metalo supirkimo aikštelė

Be dviejų anksčiau minėtų pačių populiariausių paslaugų, metalo supirkimo aikštelė gali teikti ir dar nemažai papildomų paslaugų, kuriomis naudojasi tikrai nemažas kiekis žmonių. Tokios paslaugos yra:

  • Ne tik paprastų, bet ir juodųjų bei spalvotųjų metalų supirkimas;
  • Galimybė demontuoti metalines konstrukcijas ir jas išvežti;
  • Galimybė užsisakyti specialius konteinerius. Jų pristatymu nereikės rūpintis, nes tokią paslaugą taip pat suteikia metalo supirkimo aikštelės.
  • Mašinų katalizatorių supirkimas;
  • Įvairių metalo svėrimo paslaugos.

Kaip matome iš pateikto sąrašo galime rinktis tikrai ne vieną naudingą paslaugą. Tačiau verta žinoti, kad nebūtinai visos aikštelės jas teikia. Visada norint gauti anksčiau paminėtą paslauga, verta susisiekti su laužo supirkimo aikštele ir išsiaiškinti ar ji yra teikiama.