Rokiškis +

Išsamus renginių sąrašas ČIA

Programą galite atsisiųsti PDF formatu Projekto „Rokiškis – Lietuvos kultūros sostinė 2019“_rajono renginių programa_Rokiškis plius


Renginiai ir veiklos Rokiškio rajone

Projekto „Rokiškis – Lietuvos kultūros sostinė 2019“_rajono renginių programa_Rokiškis plius


TEATRŲ ŠVENTĖ, SKIRTA LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI
TEATRAS. MUZIKA. LIETUVA

Pandėlio kultūros centre

 


Kovo 10 d. 16.00

Radviliškio r. Alksnupių teatras „Pilnatis“
PERGUDRAUTI VELNIĄ
Pagal Vydūną ir Napoleoną Hilą
Rež. Laima Didžbalienė

Bilietas 1 Eur

Spektaklis sukurtas pagal Vydūno pjesę „Piktoji gudrybė“ ir Napoleono Hilo filosofinę dramą „Pergudrauti velnią“. Yra laikas juoktis, bet ateina laikas ir pamastyti. Šis kūrinys kalba apie blogį ir gėrį, apie meilę ir neapykantą. Juk pasirinkimas – kaip gyventi, su kuo eiti – kiekvieno iš mūsų valioje…

Trukmė 45 min.

 


Kovo 10 d. 17.00

Pandėlio Jaunimo teatro studija
SENOSIOS PALĖPĖS ISTORIJA
Improvizacija pagal lietuvių liaudies pasakas
Rež. Sonata Babickienė

Bilietas 1 Eur

Geriausi draugai Viltė ir Augutis vieną dieną tampa priešais. Vienas kitam prisiekia, kad niekada nesusitaikys. Senoje palėpėje miegantis valkata sugalvoja planą, kaip sutaikyti paauglius. Pasitelkęs į pagalbą slėpynes žaidžiančius vaikus, jis sukuria istoriją liaudies pasakos motyvais. Senosios palėpės istorija padaro stebuklą ir sutaiko amžiams susipykusius draugus.

Trukmė 30 min.

 


Kovo 10 d. 18.00

Anykščių kultūros centro teatras
Juozas Tumas-Vaižgantas
ŽEMĖS AR MOTERS
Rež. Jonas Buziliauskas

Bilietas 1 Eur

Juozo Tumo-Vaižganto vienaveiksmės komedijos „Žemės ar moters“ pagrindinis veikėjas senbernis Kazys niekaip neapsisprendžia ko jam labiau reikia – žemės ar žmonos. Kankinamas abejonių jis patenka į dviprasmišką situacija, kur turi priimti jam labai sudėtingą sprendimą. Spektaklio veiksmą paįvairina „gyvai“ atliekama muzika.

Trukmė 50 min.

 


Kovo 11 d. 12.30

Pakruojo r. Linkuvos kultūros centro teatro studija
Muzikinis spektaklis
VYTAUTO KERNAGIO DAINOS
Rež. Simonas Kilius

Vytauto Kernagio dainos, papildytos teatrine interpretacija. Teatro studijos aktoriai kuria gyvus „vaizdo klipus“ atliekamoms dainoms. Šis programos variantas savitas žanro prasme – čia susijungia muzika ir teatras. Taip gimsta nauja dainos išraiška – daina įgauna vizualumą, regimumą, dar labiau paaštrinama kernagiška ironija, nepakartojamas humoro jausmas, o taip pat ir minties gilumas. Išgirsite visų pamėgtas dainas – nuo „Santechniko iš Ukmergės“ iki „Balto paukščio“.

Trukmė 45 min.