Kokį biudžetą skirti vonios aksesuarams?

Įrenginėdami vonios kambarį labai greitai suprasite, kad vien vonios baldų neužteks. Tam, kad vonios kambarys būtų ne tik jaukus, bet ir patogus, turite pasirinkti aksesuarus, kurie padės užbaigti kambario įrengimą. Tačiau, kokius rinktis ir kokį biudžetą jiems skirti? Vonios aksesuarai sudaro ne tik muilo dozatorius, tualeto šepetys, bet ir daugelis kitų pasirinkimų. Todėl nėra konkrečios sumos, kurią būtų galima įvardyti. Kai kurie vonios aksesuarams išleidžia vos keliasdešimt eurų, tuo tarpu kiti – kelis šimtus ar net kelis tūkstančius.

Pavyzdžiui, visi žinome, kad veidrodžių kokybė skiriasi. Turbūt ne kartą teko pastebėti, kad viename veidrodyje esate sau labai gražūs, kitame – ne. Visgi tai ne dėl to, jog keičiate išvaizdą, o dėl veidrodžio kokybės. Kuo kokybiškesnis veidrodis, tuo geresnį vaizdą matysite, kadangi veidrodyje būsite tikrasis jūs. Deja, bet pigūs veidrodžiai iškraipo veidą, dėl to gali sukelti nemažai kompleksų. Veidrodis nėra vienintelė prekė, kurios kaina gali svyruoti labai stipriai, kilimėlių kainos irgi žymiai skiriasi. Kai kurie vonios kilimėliai yra ilgaamžiai, pagaminti iš kokybiškų medžiagų, kiti laikys kurį laiką, o paskui teks juos išmesti, nes dėl drėgmės jie sudėvės. Iš esmės, jūsų pasirinkimas, kokias prekes pirkti, tačiau nepamirškite, kad vonios aksesuarai turi daug įtakos tam, ar bus patogu ruoštis rytais į darbą, ar galėsite patogiai atlikti grožio procedūras, todėl rinktis reikėtų kokybiškus gaminius, kurie tarnautų ne vienerius, o daug metų.

Kaip sutaupyti?

Nepamirškite, kad net ir pasirinkus kokybiškus gaminius, vis tiek galima sutaupyti. Vienas iš būdų – pirkti internetu. Vonios aksesuarai internetinėse parduotuvėse kainuoja kur kas pigiau, nei fizinėse. Tačiau net ir internetinėse parduotuvėse kainos svyruoja. Tam tikrais atvejais verta šiek tiek palaukti, kol parduotuvėje bus siūlomos nuolaidos ar išpardavimai, tokiu būdu galėsite prekes įsigyti už kur kas pigesnę kainą. Žinoma, nepamirškite, kad kainuoja ne tik prekės, bet ir jų pristatymas. Pirkite vonios aksesuarus Lietuvoje, nes jų pristatymas čia kainuoja kur kas pigiau, nei užsienyje.