Kodėl verta pirkti akumuliatorių internetu?

Kodėl verta pirkti akumuliatorių internetu?

Yra daugybė priežasčių, kodėl akumuliatorių reikia pirkti internetu. Viena iš jų yra ta, kad internete dažnai galite rasti geresnį akumuliatoriaus pasiūlymą nei fizinėje parduotuvėje. Be to, galite rasti platesnį prekių asortimentą. Akumuliatorius gali būti pristatytas tiesiai į namus, o tai labai patogu.

Ar pirkti naują, ar mėginti įkrauti seną?

Jei jums išsikrovė akumuliatorius, reikia žinoti to priežastį. Galbūt automobilis stovėjo nejudinamas vienoje vietoje ilgą laiką, o galbūt yra koks nors elektros nuotėkis? Tai reiktų patikrinti pas elektriką padarius detalią diagnostiką.

Tačiau net jei ir nėra problemų su elektronika, akumuliatoriaus įkrovimas yra laikinas sprendimas. Akumuliatoriai turi ribotą įkrovimo ir iškrovimo ciklų skaičių ir palaipsniui jų talpa mažėja. Todėl geriau pirkti naują akumuliatorių, kuris tarnaus daug ilgiau.

Akumuliatoriaus įkrovimas labiausiai pasiteisina, kuomet turite eksploatuoti savo transporto priemonę, o akumuliatorius, kurį įsigijote internetu – dar neatvyko. Tačiau turite nepamiršti, tai yra tik laikinas sprendimas.

Geriausias būdas tai sužinoti – perskaityti savo automobilio naudojimo instrukcija. Joje bus nurodyti gamintojo rekomenduojami parametrai.

Ką reikia žinoti prieš pasirenkant akumuliatorių?

  • Reikia atsižvelgti į tai, kokio tipo akumuliatoriaus jums reikia. Kokio galingumo jums reikia ir kokios įtampos? 4 voltų, 6 voltų, 12 voltų ar daugiau? Taip pat turėtumėte atsižvelgti į akumuliatoriaus matmenis. Tai svarbu, kad jis gerai tilptų į numatytą vietą.
  • Renkantis akumuliatorių taip pat verta atsižvelgti į garantiją. Kai kurios įmonės siūlo ilgesnę garantija nei kitiems. Tai gali būti svarbus veiksnys priimant sprendimą.
  • Jei yra galimybės, verta rinktis žinomo gamintojo akumuliatorių. Jie yra patikimesni. Tačiau vėlgi, viskas priklauso nuo turimo biudžeto.
  • Kaina taip pat vienas svarbiausių aspektų. Svarbu rasti geros kokybės akumuliatorių už priimtiną kainą.
  • Jei nežinote – būtina konsultuotis su profesionaliais specialistais. Vieni jų yra akumai.lt. Jie mielai patars ir padės išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį akumuliatorių.

Svarbu nepirkti dėvėtų akumuliatorių, ir vengti neaiškių pardavėjų. Ypač iš skelbimų, nes tokiu atveju Jums negalios nei keitimo garantija, nei pinigų grąžinimas esant nekokybiškai prekei.

Ne veltui yra sakoma skūpus moka du kartus.

Akumuliatoriai internetu geriausia kaina – spausti ant nurodos.