Kodėl verta įsigyti kvepalus šunims?

Kvepalai šunims yra specialus kvapiųjų medžiagų mišinio produktas. Paprastai ši priemonė naudojama po maudynių vonioje arba įprastoje dienos rutinoje atsiradus nemaloniam kvapui. Pernelyg dažnos maudynės vonioje gali pakenkti augintinio odai. Kvepalai šunims yra puiki alternatyva, kuri nepakeičia įprastų maudynių, tačiau puikiai padeda panaikinti blogus kvapus.

Kas yra šunų kvepalai?

Kvepalai šunims yra specialiai sukurti taip, kad nedirgintų jautrios šuns odos. Galite juos naudoti kaip atgaivą tarp maudynių arba po maudymosi, kad augintinis dar geriau kvepėtų. Kvepalai šunims užmaskuoja nemalonius kvapus. Juose yra medžiagų, kurios suardo blogą kvapą sukeliančias bakterijas.

Ar žmogaus kvepalai tinka šuniui?

Kvepalai šunims yra specialiai augintiniams sukurtas produktas. Žmogaus kvepalai šunims netinka. Augintinių šeimininkai neturi purkšti savo kvepalų ar kitų kūno purškalų ant šunų. Žmonėms skirtuose kvepaluose yra kitokia ir didesnė sudedamųjų dalių koncentracija (kuri gali būti kenksminga) ir paprastai turi šunis dirginančių medžiagų, pavyzdžiui, alkoholio.

Kaip naudoti kvepalus šunims?

Prieš pradedant naudoti kvepalus šunims būtina atlikti alergijos testą. Netinkamai parinktas produktas gali iššaukti nemalonią alerginę reakciją. Pirmą kartą kvepalai šunims turi būti purškiami ~10 cm atstumu. Rekomenduojama vengti šuns akių, burnos, ausų ir kitų jautrių vietų. Kvepalai šunims nepakeičia maudynių, nes jie nepašalina nešvarumų ar šiukšlių iš augintinio šuniuko kailio. Kvepalus šunims patariama naudoti saikingai. Blogas šuns kvapas kartais signalizuoja apie sveikatos problemas, todėl patariama pasikonsultuoti su specialistu.

Kaip išrinkti geriausius kvepalus šunims?

Kvepalus šunims rekomenduojama pirkti specializuotose parduotuvėse. Būtina skaityti gaminio sudėtį ir vengti neaiškios kilmės ingredientų. Patariama rinktis natūralios kilmės kvepalus šunims. Natūralūs sudėties kvepalai šunims yra produktai, kuriuose daugiausia naudojamos natūralios kvapnios medžiagos ir ingredientai.

Natūralūs ingredientai

Kvepalai šunims yra specialūs produktai su subalansuotu pH. Tai yra kvapas, kuris maloniai kvepia, bet neerzina ir nekenkia augintiniui. Natūralios sudėties kvepalai šunims neturi alkoholio, parabenų, dažiklių ar sulfatų, todėl nedirgina šuns odos. Šie kvepalai šunims yra be kenksmingų cheminių medžiagų. Natūralūs kvepalai šunims yra nekenksmingi augintini sveikatai. Jų sudėtyje yra organiniai ingredientai. Tai gali būti įvairios žolelės, aliejai, vaisiai ir kt.

Raminantis poveikis ir kvapų terapija

Kai kurie natūralios sudėties kvepalai šunims gali turėti raminantį poveikį ir būti naudingi esant stresui, baimei. Natūralios kvapų medžiagos gali būti naudojamos kaip dalis kvapų terapijos šunims, siekiant pagerinti jų psichinę būklę ir gerovę. Anot specialistų, citrusinių vaisių, levandų ir ramunėlių kvapai numalšina augintinių nerimą, ypač kelionių metu. Kitų rūšių kvepalai šunims padeda neutralizuoti blogus kvapus, kurie būdingi šunims.