Kasdienis makiažas: kokių priemonių reikia jam atlikti?

Visos moterys žino, kad makiažas gali padaryti stebuklus, dar labiau pabrėždamas gražiausius mūsų bruožus. Tiesa, norint išgauti nepriekaištingus rezultatus, prie veidrodžio kartais tenka praleisti net ir ne vieną valandą – dėl to kasdienybėje apsiribojame kuklesniu, pernelyg neįpareigojančiu makiažu. Visgi, net ir tuomet reikia pasirūpinti keliomis svarbiausiomis priemonėmis – šį kartą aptarsime tas, kurios turėtų būti kiekvienos damos kosmetinėje.

Makiažo pagrindas

Tai – neabejotinai vienas pagrindinių produktų, nuo kurio priklauso, kaip atrodys Jūsų kasdienis makiažas. Dar kitaip vadinama skysta ar kremine pudra, ši priemonė išlygina odos paviršių ir suvienodina atspalvius. Taip visas veidas atrodo vienodai, net ir tais atvejais, jei tam tikros jo sritys yra išsausėjusios, o kitos – blizgios. Makiažo pagrindai skiriasi savo sudėtimis ir tekstūromis, todėl juos patariama rinktis atsižvelgiant į savo odos tipą. Platus jų pasirinkimas pateikiamas Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudus ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/dekoratyvine-kosmetika/skaistalai-pudros/f/all/makiazo-pagrindai.

Maskuoklis

Reta kuri iš mūsų gali pasigirti nepriekaištinga veido oda, tačiau nėra tokios problemos, kurios negalėtų paslėpti maskuokliai. Jie gali subtiliai užmaskuoti raudonį, randelius, pirmąsias raukšles ir kitus odos netobulumus. Be to, produktai tinka ir tamsiems paakiams ar ne laiku iššokusiems spuogeliams – dėl to tokią priemonę pravartu turėti net ir toms, kurios įprastai nesusiduria su aukščiau aptartomis problemomis. Maskuokliai tinka ir veido kontūravimui, tad besidarydamos makiažą tikrai surasite būdų, kaip juos panaudoti.

Pudra

Šį kartą omenyje turime birią ir kompaktinę pudrą. Abi šios priemonės yra skirtos makiažo užfiksavimui – jos suvienodina odos tekstūrą ir garantuoja, kad prieš tai naudoti produktai išsilaikys dar ilgiau. Be to, jos gali pašalinti veido drėgmės perteklių ir taip padėti išvengti dėl jo atsirandančio blizgėjimo. Kalbant apie šių produktų skirtumus, reikėtų paminėti, kad kompaktinę pudrą patogiau galima pasiimti su savimi, o birią galima padengti dar plonesniu, vos perregimu sluoksniu. Visgi, ją patogiau naudoti dažantis namuose.

Blakstienų tušas

Šis produktas geriausiai gali atskleisti mūsų akių grožį, suteikdamas blakstienoms atitinkamą efektą. Jos gali būti tankesnės, ilgesnės ar labiau riestos, o kai kurie tušai gali pasiūlyti kelias ar net visas šias savybes. Be to, galima rinktis iš skirtingų jų atspalvių. O jeigu norisi dar daugiau dėmesio akims, verta pagalvoti ir apie jų apvadus ar pieštukus. Galbūt tokių produktų nenaudosite kiekvieną dieną, tačiau jie puikiai tiks tuomet, kai efektyviai norėsis patobulinti kasdienį savo įvaizdį.

Priemonės antakių paryškinimui

Net ir naudojant antakių dažus, ilgainiui jų spalva pradeda blukti, todėl į kasdienių makiažo priemonių sąrašą reikėtų įtraukti jų šešėlius ar pieštukus. Jų atspalvį geriausia derinti atsižvelgiant į savo plaukų spalvą. Jei ji šviesi, rinkitės maždaug dviem tonais tamsesnę spalvą, o jeigu esate tamsiaplaukė, galite naudoti tokios pat spalvos ar vienu tonu tamsesnį antakių pieštuką.

Lūpų blizgiai ir dažai

Tai – paskutinis, baigiamasis akcentas, kuris ženkliai prisideda prie bendro rezultato. Jei mėgstate ryškesnį įvaizdį, išbandykite sodrius lūpų dažus, o jeigu ieškote švelnaus akcento, atkreipkite dėmesį į blizgius. Turėsite galimybę rinktis iš įvairiausių atspalvių – pasirūpinkite, kad kosmetinėje būtų bent keli skirtingi variantai, kuriuos galėtumėte derinti prie aprangos ar prie savo nuotaikos.

Šį sąrašą būtų galima dar labiau išplėsti, įtraukiant tokius produktus bronzantai, skaistalai ar makiažo fiksatorius, tačiau nepriekaištingą kasdienį makiažą galėsite pasidaryti naudodamos tik aukščiau minėtas priemones. Visos jos pasižymi plačia įvairove, tad turėsite pakankamai erdvės eksperimentams ir naujų įvaizdžių paieškoms.