Kaip teisingai pradėti pokerio žaidimą?

Pradedant bet kokį žaidimą reikia žinoti jo taisykles, tam tikrus lemtingus ėjimus ir kitus niuansus, kurie padėtų pasiekti pergalę. Tikriausiai kiekvienas norėtų žinoti populiariausių pasaulyje žaidimų taisykles, nes taip galėtų gauti sau naudos ir praleisti savo laisvalaikį. Vienas iš tokių žaidimų yra pokeris. Dar tik pradedantiesiems šis straipsnis bus labai naudingas, nes galėsite trumpai susipažinti su jo taisyklėmis ir suprasti, nuo ko reikia ji pradėti žaisti.

Kortų deriniai

Žinoti, kokie yra kortų deriniai yra labai svarbu, nes nuo to gali priklausyti jūsų žaidimas, ar verta iš jo pasitraukti anksčiau, o galbūt verta žaisti iki galo:

  • Aukščiausia korta. Jeigu per žaidimo procesą nesusidaro jokia kita kombinacija, tai aukščiausia korta laimi. Tokia korta kaladėje yra tūzas.
  • Viena arba dvi poros. Jeigu rankose esančios kortos ir kortos, kurios guli ant stalo sudarys dvi poras, tai bus aukštesnis kortų derinys, nei viena pora.
  • Trys vienodos kortos. Jos gali būti bet kokios, svarbu, kad atitiktų šį kriterijų.
  • Eilė. Penkių kortų eilė, būtinai turi būti tos pačios spalvos.
  • Penkios kortos, tačiau jos neturi eiti iš eilės.
  • Pilnas namas. Šią kortų kombinaciją sudaro trys vienodos kortos ir viena pora.
  • Keturios vienodos. Tai bet kurios rūšies keturios vienodos kortos.
  • Flush eilė. Penkios viena paskui kitą einančios kortos.
  • Karališka flush eilė. Penkios paeiliui einančios kortos, kurios turi prasidėti 10 ir baigtis tūzu.

Pasiruošimas psichologiškai

Tikriausiai nei vienas neabejotų, kad pokeris yra paremtas stipria psichologija. Kiekvienas žaidėjas turi būti pakankamai stiprus, kad galėtų atlaikyti kitų žmonių spaudimą, žvilgsnius. Tad pradedant žaisti šį žaidimą, reikia nusiteikti, kad iš pat pradžių reikės stipriai padirbėti šiuo klausimu. Jeigu norite pasiekti aukštumų, tada verta didelį dėmesį kreipti ir į priešininkus, kaip jie elgiasi ir perprasti labai daug dalykų, kada jie pradeda jaudintis, kada meluoja ir panašiai. Nes tam tikri ženklai gali pasakyti labai daug, o jeigu juos mokėsite skaityti, sėkmė gali būti garantuota. Taip pat apie šį žaidimą reikėtų paskaityti įvairios informacijos, kad būtų lengviau perprasti tam tikrus dalykus, tad nemažai naudingų dalykų galite atrasti čia: pokerioakademija.lt

Žaidimo strategija

Kaip ir kiekviename žaidime, taip ir šitame strategija yra labai svarbi. Nes taip galite ramiai susikoncentruoti ir dėmesį kreipti tik į žaidimą, o ne blaškytis ir viduryje žaidimo keisti ėjimus, o tokia klaida gali garantuoti tik nesėkmę. Aišku, kol surasite tinkančią strategiją, gali praeiti nemažai laiko ir ne kiekvienoje situacijoje ją galima pritaikyti vienodai, tad dar geresnis būdas yra jeigu jos būtų kelios.