Kaip sukurti paklausą parduodam automobiliui

Kai parduodate automobilį, nuo to, kaip suformuluosite skelbimą, gali labai priklausyti, kiek susidomėjimo sulauksite ir kaip greitai parduosite automobilį. Šiame tinklaraščio įraše apžvelgsime, kaip surasti supirkėją ir kaip sukurti patrauklų skelbimą, kuris padės greitai rasti tinkamą pirkėją savo automobiliui!

Automobilių supirkimo platformos

Vis daugiau ir daugiau lietuvių pasirenka automobilių supirkėjų siūlomas transporto priemonių supirkimo paslaugas. Automobilių supirkimas – labai patogi paslauga, kai reikia parduoti naudotą automobilį. Ji turi ir neišmatuojamų privalumų prieš kitus pardavimo kelius: supirkėjui galima parduoti ir nevažiuojančius, ir daužtus, ir įvairių defektų turinčius automobilius bei įvairias kitas transporto priemones. Supirkėjui nė motais ir automobilio markė bei modelis.

Lengviausia supirkėją surasti per automobilių supirkimo platformas, kurios vienija daugiau nei vieną supirkėją ar šia komercine veikla užsiimančią įmonę. Tam tikslui ko gero geriausia platforma Lietuvoje yra „Visi Supirkėjai“. Joje galima ir rasti atskirų supirkėjų kontaktus bei paslaugų aprašymus, ir pateikus vieną skelbimą sulaukti jų proaktyvių pasiūlymų.

Automobilių supirkėjai taip pat skaito ir patalpinamus skelbimus ir interneto platybėse. Jei patalpinsite  skelbimą nesiekdami būtent supirkėjų dėmesio, nenustebkite, jei jie su jumis vis tiek susisieks. Būtent skelbimai vis dar yra pagrindinis kelias automobilio pardavimui Lietuvoje.

Patrauklaus automobilio skelbimo kūrimas

Sėkmingo ir patrauklaus skelbimo sukūrimas – svarbi sąlygas greitam ir brangiau automobilio pardavimui. Pažiūrėkime, kaip reikia sukurti tokį skelbimą, kad jis patrauktų visų suinteresuotų asmenų dėmesį.

Informacijos aktualumas

Kurdami automobilio skelbimą, įsitikinkite, kad jame pateikiama visa svarbi informacija apie transporto priemonę. Tai apima tokius dalykus kaip markė, modelis, metai, rida, degalų tipas ir bet kokią kitą svarbią informaciją, kurią potencialūs pirkėjai gali norėti sužinoti.

Pateikdami kuo daugiau svarbios informacijos, užtikrinsite, kad potencialūs pirkėjai galėtų priimti pagrįstą sprendimą, ar jūsų automobilis jiems tinka, ar ne.

Būkite sąžiningi

Rašant automobilio skelbimą svarbu būti visiškai sąžiningiems. Nesistenkite nuslėpti jokių neigiamų automobilio aspektų, nes vėliau tai tik atsisuks prieš jus.

Jei su automobiliu yra kokių nors jums žinomų problemų, būtinai jas paminėkite skelbime. Taip parodysite potencialiems pirkėjams, kad apie automobilio būklę kalbate atvirai ir sąžiningai.

Žinoma, neprivalote išvardyti kiekvieno smulkaus trūkumo, bet jei yra kas nors svarbaus, kas gali turėti įtakos automobilio eksploatacinėms savybėms ar saugumui, būtinai tai paminėkite!

Naudokite patrauklų pavadinimą skelbimui

Rašydami automobilio skelbimą, stenkitės naudoti patrauklias ir dėmesį prikaustančias formuluotes. Tai padės jūsų skelbimui išsiskirti iš šimtų kitų automobilių skelbimų, kuriuos vartys potencialūs pirkėjai.

Įtraukite geros kokybės nuotraukas

Parduodant automobilį labai svarbu turėti geros kokybės nuotraukų. Juk nuotrauka verta tūkstančio žodžių! Įsitikinkite, kad darote aiškias, gerai apšviestas automobilio nuotraukas iš įvairių kampų.

Jei galite, stenkitės nenaudoti nuotraukų, darytų su blykste, nes jos dažnai iškraipo realų automobilio vaizdą. Jei įmanoma, rinkitės natūralią šviesą.

Taip pat verta iš arti nufotografuoti visas automobilio dalis, kurias norite pabrėžti savo skelbime. Tai gali būti ratlankiai ar odinis salonas.

Tinkama kaina

Nustatant automobilio kainą svarbu rasti pusiausvyrą tarp pelno gavimo ir potencialių pirkėjų pritraukimo. Jei automobilio kaina bus per didelė, gali būti sunku rasti pirkėją. Kita vertus, jei nustatysite per mažą kainą, galite prarasti pinigus, kuriuos galėtumėte uždirbti.

Norėdami sužinoti, kiek vertas jūsų automobilis, pasinaudokite internetinėmis vertinimo priemonėmis arba paanalizuokite kitų, panašių automobilių kainas.

Kai turėsite supratimą, kiek vertas jūsų automobilis, galėsite nuspręsti, kokia kainą turite nustatyti. Nustatant automobilio kainą taip pat svarbu atsižvelgti į visus atliktus remonto ar modifikavimo darbus.

Nustatę savo automobilio kainą, būtinai įtraukite šią informaciją į skelbimą. Taip išvengsite to vargo, kai pirkėjams teks susisiekti su jumis ir teirautis dėl kainos.

Laikydamiesi šių patarimų, galėsite parašyti tobulą automobilio skelbimą, kuris tikrai patrauks potencialių pirkėjų dėmesį. Tik nepamirškite būti kuo atviresni ir sąžiningesni bei pridėti geros kokybės nuotraukų. Įdėję šiek tiek pastangų, be vargo parduosite savo automobilį per trumpą laiką!