Kaip rasti specialistus, kurie padės užpildyti Intrastat ataskaitas?

Prekyba tarp ES šalių atveria plačias galimybes verslininkams kur kas paprasčiau importuoti bei eksponuoti savo prekes. Tai, žinoma, augina ir valstybes, gerina jų padėtį, didina BVP. Visgi, kad i kaip viskas atrodo paprasta, tačiau reikia vis tiek pildyti tam tikrus dokumentus, kurie užtikrina, kad prekyba bus legali ir tuo pačiu statistikos departamentas galės fiksuoti – kiek ir kokių pardavimų buvo atlikta.

Vienas svarbiausių dokumentų yra Intrastat atskaitų teikimo paslauga. Ją atlieka profesionalai, kadangi kiekviena įmonė, kuri perveža gaminius į kitas šalis, turi pasirūpinti dokumentais, kurie įrodo, kad buvo atliktas konkretus skaičius pervežimų tarp ES šalių.

Kaip rasti tuos, kurių teikiamos paslaugos Jums labiausiai tinka?

Daugeliui žmonių pirmiausia rūpi paslaugų kainos. Tiesa, dažniausiai ataskaitos yra reikalingos verslui, o ne fiziniam asmeniui, tad galimybės tampa kur kas platesnės. Dėl to dažniausiai užsakomi specialistai, kurie teikia ne tik šio tipo ataskaitų teikimo darbus, tačiau taip pat ir  daugelį kitų darbų, kurie yra susiję su muitine. Tai padeda būti ramiu, kad esant bet kokiai situacijai – pagalba bus suteikta. O kokia jos kaina – ieškokite internete.

Verta remtis kitų žmonių patirtimis. Jos dažniausiai pateiktos internete. Žinoma, ne visada Jūsų bei kitų įmonių patirtys sutaps, tačiau esame tikri, kad bent jau preliminariai paieškos taps kur kas greitesnės.

Taip pat renkantis įmonę reikia nepamiršti skaityti sutarties sąlygų, kurios padeda gana tiksliai pamatyti – už ką mokate. Šiuo metu dažniausiai sutarties sąlygos yra atsiunčiamos elektroniniu paštu. Galima su jomis kuo detaliau susipažinti bei įvertinti. Tai itin svarbu tuomet, kai su įmone yra sudaromos ilgalaikės sutartis. Jeigu yra tam tikri niuansai neaiškūs – būtinai reikia klausti.

Žinoma, reikia žiūrėti, kokias tiksliai paslaugas siūlo tam tikra įmonė. Esame tikri, kad tokiu atveju kur kas paprasčiau rasite tą pagalbą, kurios Jums labiausiai reikia. Šiuo atveju tai gali būti ne tik Intrastat ataskaitų teikimo paslauga, tačiau ir daugelis kitų darbų, kurie yra susiję su muitine.