Kaip pasirinkti vestuvių fotografą kuris išpildytų lūkesčius?

Vestuvių fotografas yra itin svarbus šią ypatingą dieną jis ir turėtų būti pasirinktas atsargiai. Šiame tinklapio įraše aprašysime 7 svarbius patarimus, pagal ką pasirinkti geriausią fotografą jūsų vestuvėms.

Svarbiausi kriterijai

  1. Stilius: Pirmiausia, turite nuspręsti, kokio stiliaus fotografiją norite. Ar norite formalius portretus, ar norite natūralesnių, neformalių nuotraukų?
  2. Portfolio: Peržiūrėkite potencialių fotografų portfolio ir patikrinkite, ar jų darbo stilius atitinka jūsų poreikius.
  3. Patirtis: Patikrinkite, ar fotografas turi patirties fotografuojant vestuves. Tai reiškia, ar jis žino, kaip nufotografuoti visus svarbius momentus, tokius kaip kelionė prie altoriaus ar pirmasis jaunųjų šokis.
  4. Rekomendacijos: Paprašykite rekomendacijų iš draugų ir šeimos narių, kurie turi patirties su šiuo fotografu. Taip pat rekomendacijas galite rasti socialiniuose tinkluose, kaip Facebook. Naudokitės uždaromis grupėmis.
  5. Kaina: Apsvarstykite savo biudžetą ir patikrinkite, ar fotografas yra jūsų biudžeto ribose. Atminkite, jog, jei fotografas yra brangus, tai ir nuotraukos bus itin kokybiškos. Geriausia rinktis aukso viduriuką.
  6. Laiko planavimas: Tikrinkite, ar fotografas turi laiko fotografuoti jūsų vestuves.
  7. Bendradarbiavimas: Bendraukite su fotografu ir patikrinkite, ar jis yra pasiruošęs įgyvendinti jūsų idėjas. Galbūt per daug skiriasi požiūriai – ar tiesiog netiksite vieni kitiems.

Vestuvės yra vienas svarbiausių dienų jūsų gyvenime ir jūsų fotografas yra atsakingas už tai, kaip jūsų ši diena bus fiksuota per amžius. Todėl reikia laiko ir atsargiai pasirinkti geriausią fotografą, kuris atspindėtų jūsų vestuvių stilių ir išlaikytų prisiminimus amžiams.

Kokios vietos geriausiai tinkamos vestuvių fotografijai?

Pasirinkimas geriausios vestuvių fotografijos vietos priklauso nuo jūsų stiliaus. Jei norite labiau natūralių nuotraukų, ieškokite laukinės gamtos, jei norite senovės apsilankykite viename iš dvarų ar kitų senovinių pastatų. Jei ieškote modernesnio stiliaus, galbūt tiks miesto dangoraižiai ar modernios architektūros objektai.

Fotografijai rekomenduojame skirti mažiausiai porą valandų. Tai leis fotografui nufotografuoti visas detales ir gauti natūralias, romantiškas nuotraukas.

Mes kaip fotografai, rekomenduojame fotosesiją atlikti po ceremonijos, kai jaunieji yra labiau atsipalaidavę ir atmosfera yra romantiška.

Sunku atsipalaiduoti prieš objektyvą?

Įprastas baimė prieš objektyvą yra įprasta. Šiuo atveju mūsų patarimas būtų neper daug galvoti, tiesiog leiskite sau jaustis ir , elgtis natūraliai ir nebijokite parodyti savo meilės vienas kitam. Tuomet jūsų nuotraukos bus natūralios ir romantiškos.

Daugiau informacijos nuorodoje: vestuvių fotografija