Kaip dažnai reikia valyti ofisą?

Daugelis įmonių darbuotojų nekreipia dėmesio į tai, kiek dažnai turėtų valyti ofisą. Tai gali padaryti įtaką ne tik bendrai patalpų atmosferai, bet ir gali sukelti įvairias ligas ir tiesiogiai paveikti sveikatą. Ofiso higiena yra labai svarbi ir reikia reguliariai ją sekti.

Reikia nepamiršti, kad ofise dirba daugybė žmonių ir kiekvienas iš jų atneša į patalpas savo bakterijas. Jums tereikia pagalvoti apie tai, kaip dažnai naudojate tuos pačius daiktus – telefoną, rašiklį, kompiuterį ir kitus. Tai reiškia, kad ofise yra daugybė bakterijų, kurios gali sukelti įvairias ligas.

Taigi, kiek dažnai turėtumėte valyti ofisą? Idealiu atveju turėtumėte tai daryti kasdien ( bent jau apvalyti labiausiai užterštas vietas), tačiau tikrai nereikia to daryti per dažnai. Galite atlikti generalinį biuro valymą  du ar tris kartus per mėnesį. Tai užtikrins, kad patalpos būtų švarios ir saugios nuo įvairių ligų sukėlėjų.

Kaip valyti ofisą?

Prieš pradėdami valyti ofisą, turite susipažinti su tuo, kas turėtų būti valoma. Tai padaryti lengviau, jei suskirstysite ofiso erdvę į kelias dalis – koridorių, biurą, vietą po kompiuteriu ir pan.

Žinoma yra tokie dalykai kaip biuro valymo paslaugos, kurios gali padėti jums išvalyti ofisą, ir nereikės niekuo rūpintis.

Koridorius:

Koridoriuose reikia reguliariai valyti grindis, stebėti, kad nebūtų likusių nešvarumų. Jei yra purvo, reikia nedelsiant išvalyti, jog jis nepersineštų į kitas dalis. Taip pat reguliariai valykite duris, langus ir kitas erdves.

Biuras:

Biure turėtumėte dažniau valyti grindis, nei koridoriuose. Be to, reguliariai valykite visas erdves, kuriose naudojate kompiuterį – monitorių, stalo ir pan. Atminkite, kad bakterijos gali lengvai patekti į jūsų kūną per odą ir akis, todėl svarbu reguliariai valyti visas erdves.

Vieta po kompiuteriu:

Vieta po kompiuteriu yra viena dažniausiai pamirštamų dalykų. Ilgai nevalant tai gali tapti bakterijų židiniu. Todėl reguliariai valykite vietą po kompiuteriu, naudodami anti bakterinį skystį.

Kiti ofiso objektai:

Taip pat svarbu reguliariai valyti visus kitus ofiso objektus – spinteles, virtuves, tualetą ir pan. Ofise yra daugybė įvairių objektų, kuriuos reikia reguliariai valyti, kad būtų palaikomas tinkamas švaros lygis.

Nesiseka? Pagalbos kreipkitės pas profesionalus.

Kaip ir bet kurioje kitoje nišoje, darbą geriausiai duoti atlikti profesionalams, šiuo atveju siūlomos valymo paslaugos verslui. Tai užtikrins, kad ofisas būtų visada švarus ir saugus nuo bakterijų.