Įtempiamos lubos. Ką apie jas reikia žinoti?

Įtempiamosios lubos – tai lubų tipas, kurios yra ištemptos per rėmą, kad būtų sukurtas lygus, sandarus paviršius. Jos gaminamos iš PVC arba poliesterio ir ant jų galima atspausdinti bet kokį dizainą ar spalvą. Įtempiamos lubos populiarios komercinėse ir gyvenamosiose patalpose, nes jas lengva įrengti ir prižiūrėti. Be to, jos yra atsparios ugniai ir nepraleidžia vandens. Tad tai gali būti itin naudinga, jei jus užlietų kaimynas iš viršutinio aukšto.

Ekonomiškas ir greitas sprendimas namams.

Jei svarstote apie įtempiamąsias lubas savo namuose ar įmonėje, turėtumėte žinoti keletą dalykų. Pirma, įtempiamos lubos gali būti įrengiamos greitai ir nebrangiai. Jas taip pat galima pritaikyti prie bet kokio interjero. Ir galiausiai, jos yra puikus būdas pagerinti jūsų namų išvaizdą. Kokybiškai įrengtas įtempiamas lubas kartais sunku atskirti nuo tikrų.

Kokie yra įtempiamųjų lubų privalumai?

Įtempiamosios lubos yra universalus, patvarus ir patrauklus sprendimas bet kokiai lubų apdailai. Įtempiamųjų lubų naudojimas turi daug privalumų:

  • Įtempiamos lubos yra labai universalios ir ilgaamžės. Jos gali tarnauti apie 15-20 metų, jei atliekama tinkama priežiūra.
  • Lubos yra įvairių spalvų, raštų ir dizainų, todėl galite rasti savo interjerui tinkančią spalvą.
  • Jas lengva valyti ir prižiūrėti, prireikus galima nuvalyti drėgnu skudurėliu arba išsiurbti dulkių siurbliu.
  • Įtempiamos lubos nėra brangios palyginti su statybininkų paslaugomis. Standartiniui kambariui lubų montavimas užtrunka apie porą valandų. O pati montavimo su medžiagomis kaina siekia 100-150 EUR.
  • Tai ypač patogus sprendimas žmonėms, kurie gyvena butuose ir turi nelygias lubas kurios turi įtrūkimų. Įtempiamos lubos gali viską paslėpti.

Nepatariame lubų montuoti patiems – reikalinga profesionalų pagalba.

Jei svarstote apie įtempiamų lubų įrengimą namuose ar įmonėje, turėtumėte žinoti keletą dalykų. Pirma, įtempiamas lubas privalo montuoti profesionalai. Priešingu atveju galite tiesiog sugadinti pačią medžiagą, ar turėti negražų estetinį vaizdą namie.

Taip pat netinkamai sumontavus, galima lubas pažeisti, taip pat gali atsirasti tarpai, kuriuose kaupiasi drėgmė ir dulkės. Dėl to gali atsirasti pelėsis ir grybelis, kurie gali būti pavojingi jūsų sveikatai.

Taigi, jei ketinate montuoti lubas, būtinai samdykite šios srities profesionalą, turintį patirties. Vieni jų yra euro-format.com