Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis miegamojo spintą?

Norint atsinaujinti miegamąjį arba jį įsirengiant iš naujo, vienas svarbiausių miegamojo baldų yra spinta. Ji turi būti ne tik graži, bet ir ekonomiška, kad būtų galima sutalpinti visus daiktus, kurie turi būti joje. Tad neturint daug patirties jos išsirinkime, gali kilti nemažai klausimų, kaip ją reikėtų išsirinkti. Todėl šį straipsnį parengėme būtent tam, kad miegamojo spintą išsirinkti būtų kaip įmanoma lengviau.

Svarbu kreipti dėmesį į kitus baldus ir viso kambario išplanavimą

Miegamojo baldai turėtų būti ne tik kompaktiškai, bet ir puikiai išdėstyti erdvėje, kad viskas būtų pasiekiama patogiai. Tad jeigu renkatės miegamojo spintą, pirmiausia reikėtų išsimatuoti erdvę, kurioje ji stovės. Tai yra svarbu, žinoti sienos aukštį, jeigu ją ruošiatės statyti iki pat lubų, taip pat svarbu žinoti, plotį, bei ilgį. Jeigu durys bus atidaromos tuomet svarbu palikti pakankamai vietos, kad jos galėtų atsidaryti pilnai. Jeigu miegamasis yra nedidelis ir jame planuojate gana nemažai daiktų, tuomet verta pagalvoti apie spintą, kurios durys yra stumdomos. Jeigu kitus baldus esate suplanavę taip, kad kambaryje lieka gana didelė erdvė kampe, tuomet galite rinktis kampinę miegamojo spintą.

Miegamojo spintos modelis

Jeigu daugmaž susiplanavote, kaip atrodys jūsų miegamasis, įskaitant ir spintą, tuomet svarbu pagalvoti apie jos modelį. Kadangi jį galima rinktis iš įvairiausių variantų, todėl svarbu žinoti, kas jums tikrai tiks. Todėl reikėtų dėmesį kreipti ne tik į visumą, bet ir į smulkias dalis, tokia kaip jos forma arba rankenėlės. Tačiau vien apie išorę galvoti irgi nereikia, svarbu, kad į ją būtų galima sutalpinti visus daiktus, kuriuos turite, tad renkantis ją, atkreipkite dėmesį į savo drabužius. Taip žinosite, kaip turėtų atrodyti spintos vidus, tai yra kiek turėtų turėti lentynų, stalčių, vietos pakabinti drabužiams ir panašiai.

Medžiagos, iš ko ji pagaminta

Dar vienas svarbus dalykas, į ką svarbu atkreipti dėmesį yra medžiagos, iš ko ji pagaminta. Jas taip pat galima derinti prie jau turimų baldų, tai yra lovos, komodas ar kitų baldų. Turbūt geriausias ir gražiausiai žiūrimas variantas yra tada, kai baldai pagaminti iš vienos medžiagos. Kadangi miegamojo spintos turėtų tarnauti pakankamai ilgai, jos turėtų būti tvirtos, kad galėtų išlaikyti net pačius didžiausius svorius, tad ji turėtų būti pagaminta kokybiškai. Todėl neverta rinktis pačių pigiausių variantų, nes tikėtina, kad jos pagamintos ne iš tokių tvirtų medžiagų, todėl ilgo naudojimo nereikėtų tikėtis. Verta orientuotis į vidutinę ir aukštesne kainą.