Facebook reklama – būdas pritraukti savo auditorija ir komunikuoti su ja artimiau

Turite savo Facebook puslapį, tačiau nežinote, kaip pritraukti sekėjų? Nomadomas.lt specialistai siūlo kelias išeitis. Kodėl svarbu turėti sekėjus savo Facebook puslapyje? Tai puikus būdas didinti žinomumą, pritraukti lankytojų į svetainę, o su Facebook reklama galite skatinti ir pardavimus. Artimas ryšys su auditorija yra svarbus kiekvienam verslui – taip kuriamas lojalaus kliento ryšys. Tad kaip pritraukti sekėjų ir ar Facebook reklama yra vienintelis būdas tai padaryti?

Kaip pritraukti sekėjus?

Pradėjus savo Facebook puslapį sekėjų dar neturėsite. Tačiau yra būdų juos pritraukti. Patogiausias ir geriausiai veikiantis – Facebook reklama. JIs padeda parodyti puslapį platesnei auditorijai pamatyti jūsų kuriamą turinį ir kviečia pamėgti puslapį dėl daugiau.

Nors Facebook reklama padeda pritraukti sekėjų, jiems išlaikyti prireiks kai ko ir daugiau. Svarbiausia yra įdomus ir aktualus turinys. Įdomios naujienos, akcijos, patarimai, prekių ar paslaugų pristatymai – kuo turinys įdomesnis ir įvairesnis, tuo labiau sekėjai norės pasilikti ir sekti toliau. O tokie įdomūs įrašai gali būti ir su Facebook reklama, kuri ir toliau kvies sekėjus.

Kitas būdas nenaudojant Facebook reklamos sulaukti sekėjų – kviesti jį pamėgti draugus bei žmones, kurie paspaudė ,,patinka’’ ant jūsų įrašų, kai naudojote Facebook reklamą. Šis būdas naudojamas naujiems puslapiams ir padeda jiems įsivažiuoti kiek greičiau.

Taip pat pritraukti sekėjų galima naudojant naujienlaiškius ar patalpinus socialinių tinklų nuorodas svetainėje. Jeigu žmogus apsilankęs jūsų svetainėje susidomės turiniu, tikėtina, kad ir apsilankys socialiniuose tinkluose bei juos pamėgs. Tačiau šiuo atveju vėl svarbu yra komunikuojamas turinys. Neįdomus turinys nesudomins apsilankiusių žmonių ir taip sekėjų augimo nesulauksite.

Todėl ar visada tik Facebook reklama pradeda pritraukti sekėjų? Ne visada, tačiau tai greitas ir nesudėtingas būdas.

Kodėl Facebook reklama naudinga?

Facebook reklama – ne tik būdas pritraukti sekėjų. Su ja galite puikiai išreklamuoti savo naujas paslaugas ar produktus, supažindinti žmones su nauja informacija ar tiesiog pranešti apie save. Facebook reklama padeda pasiekti žmones visur, kur jie bebūtų. Svarbiausia pasirinkti tinkamus auditorijos nustatymus.

Kiekvienas verslas nori būti matomas. Būtent tai ir yra pasiekiama su Facebook reklama. Ji padeda skatinti pardavimus, užklausas, susidomėjimą jūsų pasiūlymais.