Birštonas – romantika kvepiantis miestas

Ieškote tobulos poilsio vietos, kuri padėtų Jums atminti, kodėl taip mylite savo antrą pusę? Tikrai nereikia keliauti į Paryžių, kadangi ir Lietuvoje yra daug nuostabų kampelių, kurie kvepia jaukumu, šiluma bei ramybe. Vienas tokių yra Birštonas. Tai – unikalus, fantastiškos gamtos apsuptyje esantis miestas, kuriame verslininkai siūlo labai daug įvairaus tipo pramogų.

Džiugu, kad poilsis Birštone sulaukia vis daugiau dėmesio. Svarbiausia, kad siūlomų pramogų gausa yra tokia plati, jog kiekvieno poreikiai tikrai bus patenkinti.

Vis daugiau dėmesio SPA

Viena iš dažniausiai Birštone pasirenkamų pramogų yra susijusi su SPA malonumais. Jas renkasi ne tik poros, kurios dažnai taip mėgsta pagyvinti santykius, tačiau taip pat ir pavieniai žmonės, kurie supranta, kad ilsėtis yra būtina. Birštonas yra tas miestas, kuris siūlo tikrai gana daug ir labai įvairių SPA. Pastebima, kad lietuviai dažniausiai sutinka mokėti daugiau vardan geresnės kokybės. Ypač patogu, kai SPA vieta yra suderinama su nakvyne bei aukštos kokybės restoranu, kuriame galima išbandyti pačius unikaliausius patiekalus.

Džiugina geros kainos

Greta pramogų gausos daugeliui žmonių patinka tai, kad šis miestas dar nėra toks karalius kaip Druskininkai arba Nida, tad siūlomos veiklos dažniausiai ne tokios brangios kaip minėtuose miestuose. Žinoma, kaip ir visur – galima rasti didesnių arba mažesnių pramogų, jos kinta, varijuoja ir kaina. Tačiau apskritai paslaugų įkainiai yra prieinami daugeliui, tad  atostogauti Birštone tikrai gali kiekvienas.

Nuostabus visus metus

Netikėkite mitu, kad Birštonas yra geras pasirinkimas tik vasaros metu. Taip, dažniausiai geresniu oru yra kur kas maloniau keliauti. Tačiau tai nereiškia, kad per sniegą arba geltonus medžių lapus bristi nėra malonu. Ypač, kai po pasivaikščiojimo gamtoje galima vakarą praleisti SPA, kuris pasirūpins ne tik poilsiu, tačiau ir sugrąžins Jums jėgas.

Poilsis dviems Lietuvoje turi būti susiorganizuojamas reguliariai. Tai gali padėti nepamiršti savo antros pusės rutinoje. Galiausiai, nepamiršti savęs paties. Tai yra ne ką mažiau svarbu.