Spalio 23 2017 0Comment

Mantas Zakarka

ŠVIESOS VINGIAI
Mantas Zakarka
Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos vadovas.
Gimimo data:  1992 m. vasario 27 d.
Gimimo vieta: Rokiškis.

 

 

 

 

 

1998-2010 m. – Rokiškio Juozo Tumo Vaižganto vidurinė mokykla.

Nuo 2013 iki 2017 m. spalio – Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos Prezidentas.

2010-2014 m. – Lietuvos Edukologijos universitetas (pedagogikos ir istorijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir mokytojo profesinė kvalifikacija)

2014-2016 m. – Vilniaus Universitetas (Edukologijos magistras. Kryptis: Švietimo politika ir administravimas.

2009 m. apdovanotas Rokiškio mero padėka už aktyvią visuomeninę veiklą Rokiškio mieste. 2013 m. Lietuvos Respublikos Prezidentės pasirašytu dekretu Nr. 1k-1686 apdovanotas atminimo ženklu už asmeninį indėlį prisidedant prie Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai 2013 m.

Ryšiai su Rokiškiu:

Nuo 1998 iki 2010 m. augo ir gyveno Rokiškyje. Rokiškio Juozo Tumo – Vaižganto vidurinėje mokykloje aktyvus mokyklos savivaldos narys, vėliau aktyvi veikla Jaunųjų lyderių klube ir Rokiškio jaunimo organizacijų sąjungoje „Apvalus stalas“. Buvo Rokiškio rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos narys. Baigė Rokiškio R. Lymano muzikos mokyklą ir grojo muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestre. Savo veiklą pradėjęs nevyriausybiniame sektoriuje, Mantas Zakarka 2018 m. pradžioje tapo oficialiai registruotu lobistu ir ketvirtuoju „Vento Nuovo“ darbuotoju.

M.Zakarka 7 metus atstovavo nacionalinių ir regioninių jaunimo organizacijų interesams, kūrė ir plėtotojo ryšius su valstybinėmis institucijomis. Nuo 2013 m. jis dvi kadencijas iš eilės vadovavo vienai didžiausių nevyriausybinių organizacijų šalyje – Lietuvos jaunimo organizacijų tarybai (LiJOT), dalyvavo ministerijų darbo grupėse bei komisijose kaip jų narys ir ekspertas. „Vento Nuovo“ vertinama už interesų atstovavimo bei teisėkūros stebėsenos paslaugas verslo įmonėms ir asociacijoms. Taip pat už pastangas formuoti teigiamą lobizmo įvaizdį, griauti mitus ir kurti profesionalaus, skaidraus interesų atstovavimo sektorių Lietuvoje.

Skaitykite daugiau…