Mantas Svirskys

 

ŠOKIO VINGIAI

Mantas Svirskys

Choreografas

 

 

 

 

 

 

Įvairių konkursų bei festivalių dalyvis, organizatorius, laureatas, diplomantas. Mantas Svirskys  yra baigęs Vilniaus konservatoriją. Kartu su savo kolektyvu daug keliauja, dalyvauja visuose Europos, pasaulio, pabaltijo hip-hop’o, street dance show varžybose, važiuoja į stovyklas.. M. Svirskys – dainų ir šokių šventės ,,Džiaukimės drauge”, televizijos projektų ,,Dainų dainelė”, ,,Tele loto”, ,,Mažųjų žvaigždžių ringas”, ,,Hollywood”, ,,Akvariumas” pasirodymų bei įvairių projektų Ispanijoje, Italijoje, Turkijoje bei Egipte choreografas. Dirbo su Lietuvos daukartiniais sportinių šokių Lotynų Amerikos šokių čempionais Egle Visockaite ir Andriu Kandeliu.

Mantas daug pasiekęs dirbdamas Vilniaus Kurčiųjų Reabilitacijos Centre –  su šokių kolektyvu „Tyla“ pastatyti šokių spektakliai, su šiuo kolektyvu  yra laimėjęs Aukso Paukštę, 2005 metais buvo suteiktas LRT televizijos Metų šviesuolio vardas. Dirbo su LNK šokių projektu „Kviečiu Šokti“. Tris metus iš eilės studija „BE GOOD“ pripažinta geriausiu gatvės šokių klubu Pabaltijyje, Baltic Cup. 2011 metais, konkurse „Ant Bangos“,  laimėta Grand Prix bei pripažinta geriausia šokių mokykla.

Choreografo, baletmeisterio, šokių mokyklos „Be good“ įkūrėjo ir mokytojo, išauginusio ne vieną pasaulio čempioną, Manto Svirskio gyvenimas juda šokio ritmu. „Visgi svarbiausia šokiuose – ne pergalės, o darbo procesas“, – sako Rokiškio, išrinkto 2019-ųjų Lietuvos kultūros sostine, ambasadorius.

 

Skaitykite daugiau: zmones.lt