Tarptautinis vokalinės muzikos konkursas “Lėkime dainų sparnais”

IX tarptautinis vokalinės muzikos konkursas „Lėkime dainų sparnais”

2019 m. balandžio 25 d. Rokiškio kultūros centro mažojoje salėje vyko Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos ir Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centro organizuojamas IX tarptautinis vokalinės muzikos konkursas „Lėkime dainų sparnais”, į kurį suvažiavo daugiau negu 200 dainininkų, jų mokytojų bei koncertmeisterių iš Palangos, Švenčionių. Kupiškio, Biržų, Rokiškio, Anykščių, Ukmergės, Panevėžio rajonų bei miestų mokyklų. Kultūros sostinės 2019 integruotame renginyje pasirodė atlikėjai ir iš Latvijos – Ilukstės, Jekabpilio, Cesio, Baltarusijos- Postavy miestų.

Geriausieji savo grupėse buvo apdovanoti laureato diplomais ir Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos įsteigtomis atminimo dovanomis. Dėmesys buvo skiriamas ir mokytojams, ir koncertmeisteriams, jie gavo Rokiškio rajono savivaldybės Švietimo centro bei Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos padėkas ir asmenines dovanėles.

Renginio iniciatorė ir organizatorė Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos dainavimo mokytoja metodininkė Reda Kazlauskienė džiaugėsi renginio dalyvių gausa, dėkojo pedagogams, koncertmeisteriams, kompetentingai komisijai, renginio rėmėjams, konkurso darbo grupei už pagalbą organizuojant renginį.

Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centro metodininkė Rosita Lasienė visiems pedagogams,  koncertmeisteriams, vertinimo komisijai, konkurso darbo grupei, užsienio šalių delegacijoms įteikė padėkas ir renginio rėmėjų dovanėles. Apdovanoti buvo visi dalyviai. Konkurso akimirkos, rėmėjų dovanėlės ir iškovoti prizai visada primins, kad Rokiškis – Lietuvos kultūros sostinė 2019. Dėkojame Lietuvos kultūros sostinės renginio „Lėkime dainų sparnais“ rėmėjams, padėjusiems organizuoti konkursą: Rokiškio kultūros centro darbuotojams, Lietuvos Respublikos kultūros ministerijai, AB „Rokiškio sūris“, UAB „Daivida“, J.Simučio IĮ „Bajorų žuvis“, L.Sadauskienės IĮ; informaciniams rėmėjams: „Panevėžio kraštas“ ir „Rokiškio sirena“.